نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

۶ خرداد ۱۳۹۶
رمضان شهر عشق و عرفان است / رمضان بحر فیض و احسان است رمــضــــان، مــاه عــتــرت و قــرآن / گــــاه تــــجدید عهد و پیمان است رمــضــان امــتــــداد جــــاده نــــور / در گذرگاه هــر مــــسلمــان است پیامبر اکرم (ص): رمضان ماهی است که ابتدایش رحمت، میانه اش مغفرت و پایانش...
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
تمام فرودگاه‌های ایران طی چند ماه گذشته با هواپیمای فلایت‌چک شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران وارسی پروازی شدند تا در سالي که به نام اقتصاد مقاومتي نامگذاري شده٬ یک میلیون و ۷۵۰ هزار دلار صرفه‌جویی ارزی حاصل شود. این اقدام با تکیه بر توان ایرانی و اقدام هوشمندانه در خرید هواپیمای فلایت‌چک...
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
خلبانان فلايت چك كه براي چك شش ماهه در آفريقاي جنوبي حضور دارند ضمن ملاقات با موحدی سفير ايران در آن كشور، رأي خود را به صندوق رأي مستقر در نمايندگي ايران در ژوهانسبورگ انداختند.
۱۲ فروردين ۱۳۹۶
يا مقلب القلوب و الابصار يا مدبراليل و النهار يا محول الحول و الاحوال حول حالنا الي احسن الحال قطعا سال 1395 به عنوان سالي تاريخي و به يادماندني در تاريخ مركز آموزش فنون و خدمات هوايي باقي خواهد ماند. و نام  يكايك شما تاريخسازان در يادها نقش خواهد بست.در اين سال، همت وتلاش ستودني و بي...
۱۶ بهمن ۱۳۹۵
وارسی پروازی دستگاههای کمک ناوبری فرودگاه بم به همراه چراغ های پاپی این فرودگاه توسط هواپیمای فلایت چک مرکز به پایان رسید.
۱۶ بهمن ۱۳۹۵
کامیشنینگ NDB و وارسی طرح های PBN مبتنی بر ماهواره فرودگاه جیرفت با همکاری اداره کل مراقبت پرواز و ارتباطات ناوبری توسط تیم بازرسی پروازی با هواپیما کینگ ایر 350 مرکز انجام گردید .
۱۳ بهمن ۱۳۹۵
تیم بازرسی پروازی مرکز آموزش فنون و خدمات هوایی در یک روز پرکار ضمن چک دستورالعمل ها و طرح های پروازی فرودگاه بیرجند، سیستم های VOR ایستگاه در بند و فرودگاه طبس را چک نمودند.
۱۳ بهمن ۱۳۹۵
تیم بازرسی پروازی پس از چک دوره ای سیستم های ILS/DME و چراغهای پاپی فرودگاه کرمان، به سمت فرودگاه رفسنجان پرواز و ضمن چک کامیشینینگ چراغهای پاپی، NDB این فرودگاه را وارسی پروازی کرد.
۲۸ دی ۱۳۹۵
وارسی پروازی سیستم ILS/DME فرودگاه مهرآباد در تاریخ 95/10/28 توسط مهندسین و خلبانان مرکز آموزش فنون و خدمات هوایی انجام و عملکرد آن مطابق استانداردهای موجود تایید گردید.
۲۸ دی ۱۳۹۵
وارسی پروازی سیستم ILS/DME فرودگاه امام خمینی(ره)  در تاریخ 95/10/27 توسط مهندسین و خلبانان مرکز آموزش فنون و خدمات هوایی انجام و عملکرد آن مطابق استانداردهای موجود تایید گردید .
۲۸ دی ۱۳۹۵
دوره آموزشی تکمیلی مهندسین وارسی پرواز (FIS) مرکز آموزش فنون هوایی توسط مدرسین و مهندسین شرکت ایرودیتا آلمان در حال برگذاری است.
۲۸ دی ۱۳۹۵
دوره آموزشی نظامنامه روش های آموزش فنون و خدمات هوایی (TMP) جهت 19 نفر خلبانان این مرکز از تاریخ 95/10/25 لغایت 95/10/26 در محل دانشکده صنعت هواپیمایی برگزار گردید .
۲۸ دی ۱۳۹۵
دوره آموزشی تجسس و نجات (SAR) جهت 10 نفر از خلبانان مرکز آموزش فنون و خدمات هوایی از تاریخ 95/10/27 لغایت 95/10/29 در محل دانشکده صنعت هواپیمایی در حال برگذاری میباشد.
۲۴ آذر ۱۳۹۵
براي نخستین بار كروي إيراني هدايت هواپيماي فلايت چك را برعهده گرفت امروز/وارسي پروازي دستگاههاي كمك ناوبري فرودگاه مهرآباد ودستورالعملهاي پروازي اين فرودگاه در دستور كار هواپيماي فلايت چک قرار گرفت و با موفقیت به اتمام رسید.
۱۵ آذر ۱۳۹۵
کالیبراسیونpanl Flight inspaction  هواپیمایی فلایت چک وآموزش آن توسط استاد هانس از آلمان وتیم FIS در طول هفته که چند روز آن  تعطیل بود کار وکلاس حتی درپنجشنبه وجمعه ادامه داشت به امید یک روز نزدیک برای استقلال فلایت چک ازخارجی ها
۱۵ آذر ۱۳۹۵
15 آذر  آموزشگاه خلبانی و فوق سبک فرودگاه کاشمر افتتاح گردید .
۳ آذر ۱۳۹۵
هواپیمای فلایت چک پس از 35 روز ماموریت به فرودگاه مهرآباد تهران بازگشت. این هواپیما برای کالیبراسیون سالانه دستگاه FIS و پاره ای از سرویسهای دوره ای در آشیانه فلایت چک فرودگاه مهرآباد مستقر شد.
۲۶ آبان ۱۳۹۵
٦ نَفَر از از مهندسين فني مركز آموزش فنون و خدمات هوايي پس از طَي آموزشهاي علمي و عملي در داخل و خارج كشور موفق به أخذ مجوز تعمير و نگهداري تايپ هواپيماي كينگ اير ٣٥٠ از سازمان هواپيمايي كشوري شدند.
۲۸ مهر ۱۳۹۵
کاپیتان کاشف علیپور : برنامه مهمان هفته منافع بسیاری برای شرکت فرودگاه‌ها دارد و قطعا می‌تواند جزئیات فعالیت‌ واحدهای مختلف شرکت فرودگاه‌ها را به همگان بشناساند. براساس مصوبه هیات وزیران از سال 82 مركز آموزش فنون و خدمات هوايي در پروسه واگذاری قرار گرفت و همچنان سایه واگذاری را روی سر...
۲۶ مهر ۱۳۹۵
مركز آموزش فنون و خدمات هوايي در مقطع Instrument دانشجوي خلباني مي پذيرد .پروازهاي اين مقطع با هواپيماي TB200 صورت مي پذيرد. لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید. 021-66020910  021-61022861